koncert Joan Jett

Opublikowany 2010-05-24 05:35:44
djek
615
Piosenki: Bad Reputation, I Love Rock and Roll, I Love Rock n Roll, I Love Rock N Roll, I Hate Myself For Loving You, I Love Rock n Roll, Crimson and Clover, Love Hurts, Do You Wanna Touch Me, I love rocknroll, I Love Rock N Roll [April 1982], Have You Ever seen the Rain?, I Love Rock n Roll, I Love Rock; Roll, Cherry Bomb. Albumy: Bad Reputation, The Hit List, Flashback, Fit To Be Tied Greatest Hits

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.