Jimmy Jones galeria

Opublikowany 2010-06-28 10:40:05
mona1lisa
711
Piosenki Jimmy Jones: I Depend On You,Birth Of The Blues (03-04-47),Good Timming,Good Timin,Handyman,Good Timmin,Live and Let Live (Album Version),Good Timin (Featuring Robert Mersey),Live And Let Live,Handy Man,Whenever You Need Me,Good Timing,You Got It,Youre Much Too Young,Yesterdays Mistakes. Albumy Jimmy Jones: Jimmy Jones,Handy Man, Complete Jazz Series 1946 - 1947, Good Timin

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.