Jessie Farrell zdjęcia

Opublikowany 2010-05-18 20:00:49

Piosenki: Fell Right Into You, Lets Talk About Love, You Make Me Feel, Best Of Me, Nobody Says No, Christmas At My House, Lucky, I Guess, Falling Asleep (In Your Arms), Sober, Fried, Sorry for You, Coming Home (Jonos Song), I Am A Rock, Cha Ching. Albumy: Nothing Fancy, Good, Bad; Pretty Things, Nothing Fancy (International Version), You Make Me Feel

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.