Jarabe de Palo zdjęcia

Opublikowany 2010-05-23 12:38:25

Piosenki: La Flaca, Depende, Agua, Grita, El Lado Oscuro, Bonito, Duerme Conmigo, De Vuelta Y Vuelta, Tiempo, Dos Días En La Vida, Completo Incompleto, Pura Sangre, Perro Apaleao, El Bosque De Palo, Quiero ser poeta. Albumy: La Flaca, Depende, Bonito, De Vuelta y Vuelta

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.