Jack McManus zdjęcia

Opublikowany 2010-06-27 01:35:06
toma_s
725
Piosenki Jack McManus: Milky Way,Not The Hardest Part,Either Side Of Midnight,Shes Gone,Amy,Living In A Suitcase,Bang On The Piano [Unplugged],Fly Around The Room,Too Much Of Yesterday,Fine Time To Lose Your Mind,In The Breeze,You Think I Dont Care,You Can Make It Happen,Bang On The Piano,Chasing Pavements [Unplugged]. Albumy Jack McManus: You Think I Dont Care (iTunes exclusive), Either Side Of Midnight (Non-EU Version),Either Side Of Midnight, Bang On The Piano

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.