Bruce McCulloch tapety

Opublikowany 2010-06-27 01:30:06

Piosenki Bruce McCulloch: He Said,Not Happy,Al Miller,Eraserhead,Doors,40 Housewives,Heroin Pig,When Youre Fat,Baby Jesus (Radio), She Said,Daves I Know,Lonely People,Daddys on the Drink,Grade 8,Stalking,Our Love. Albumy Bruce McCulloch: Answering Machine; More Twisted Interludes (EP), Drunk Baby Project, [non-album tracks],Shame-Based Man

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.