Ishmael Addo Enosis piłka nożna

Opublikowany 2010-01-06 02:38:56

DELETED_2060C_djek
832
Piłkarz Enosis. Urodzony w Accra, Ghana. Data urodzenia: December 30, 1982. Narodowość: Ghanaian. Wzrost: 179cm. Waga: 68kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 18. Poprzednie kluby: Hearts of Oak > Maccabi Netanya > Maccabi Tel Aviv (loan) >Ergotelis Heraklion > Enosis Paralimni.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.