Hep Stars zespół

Opublikowany 2010-05-18 22:21:06

Piosenki: Sunny girl, Cadillac, I Natt Jag Drömde Något Som (Last Night I Had The Strangest Dream), Wedding, Farmer John, Speedy Gonzales, Malaika, Young And Beautiful, Donna, A Tribute To Buddy Holly, Bird Dog, When My Blue Moon Turns to Gold Again, No Time, Be My Baby, Christmas on My Mind. Albumy: Hep Stars, 1964-69!, The Hep Stars, Hep Stars Bästa, On Stage

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.