Harpers Bizarre koncert

Opublikowany 2010-06-23 21:35:23

Piosenki Harpers Bizarre: The Debutantes Ball,Anything Goes,59th Street Bridge Song (Feelin Groovy),Poly High,Theres No Time Like Today,Happy Talk,Raspberry Rug,The 59th Street Bridge Song (Feelin Groovy),Mad,Chattanooga Choo Choo,Happyland,Witchi Tai To,Knock On Wood,Snow,Come To The Sunshine. Albumy Harpers Bizarre: The Secret Life of Harpers Bizarre, Feelin Groovy,Feelin Groovy: The Best Of Harpers Bizarre, Harpers Bizarre 4

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.