galeria Pee Wee Crayton

Opublikowany 2010-07-07 18:35:07

  • autor: Anonim
858
Piosenki Pee Wee Crayton: Put It Where You Want It,Telephone is Ringin,Blues After Hours,Every Dog Has His Day,Texas Hop,Runnin Wild,Daybreak,Early Hours,You Know Yeah,Telephone is Ringing,Early Hours (Instrumental),Do Unto Others,Red Rose Boogie,Blues In The Ghetto,Blues At Daybreak. Albumy Pee Wee Crayton: Things I Used to Do,Complete Aladdin; Imperial Recordings, Modern Legacy, Vol. 2: Blues Guitar Magic, Early Hour Blues

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.