• autor: Anonim
887
Piosenki Contrived: At This Speed,Not A Goodbye,Angels Rioting Against the Nothing,Surrounded by Genius,South Dakota,Attention (black ops.),Silhouette,Celebrate,Get To Your Stations,firing squad,Starshine,Keepsake,Under the Radar,The War To Settle The Score,eavesdropping. Albumy Contrived: Dead Air Verbatim, Pursuit of Plots, Pursuit of Pilots,Blank,Blank,Blank
Tagi: #koncert #canadian #rock #indie #music #coast #east #dependent #contrived

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.