• autor: Anonim
671
Piosenki Lynda Lemay: La veilleuse,Il y aura toujours,Gros colons,La lune et le miel,Les souliers verts,Je voudrais te prendre,Un truc de passage,La centenaire,Donnez-lui la passion,Le petit mot,Entre vous deux,Je parle flou,jtai pas entendu,Ladolescent X,Le Plus Fort Cest Mon P
Tagi: #french #female #galeria #canadian #francaise #chanson #francophone #lynda #lemay

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.