• autor: Anonim
608
Piosenki Guy Klucevsek: The Gunks,Reprieve,Fez Up,Waltzing Above Ground,Tesknota,The Grass, Donut Tell,Rumbling, It Is Blue,Wave Hill,Urban Rite,Flying Vegetables of the Apocalypse,Stolen Memories,Loosening Up The Queen,Donut Ask,Perusal,Blue Window. Albumy Guy Klucevsek: Song Of Remembrance, The Well-Tampered Accordion, Stolen Memories,Flying Vegetables Of The Apocalypse
Tagi: #galeria #avant #jazz #guy #garde #experimental #tzadik #accordion #klucevsek

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.