• autor: Anonim
649
Piosenki Doug And The Slugs: Love Shines,Day by Day,Too Bad,Too Bad (Norm Theme),White Christmas,Powerful Thing,Making It Work,Wrong Kind of Right,Tomcat Prowl,Real Enough,Shotgun,Drifting Away,Terminal City,Carved in Stone,Stand Up!. Albumy Doug And The Slugs: Popaganda, Music for the Hard of Thinking, Cognac and Bologna/Wrap It!, Cognac and Bologna
Tagi: #to #galeria #canadian #have #rock #doug #electric #been #80s #concerts #slugs

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.