galeria Catatonic Atrocity

Opublikowany 2010-07-06 11:20:10

  • autor: Anonim
614
Piosenki Catatonic Atrocity: World Without Windows,Sounds Of Surgery,Eradication Of Humanity,Downfall Of Man,Catatonic Atrocity,As Flesh Recedes To Nothingness,Retributive Reanimation,Throes Of Ecstasy,Inimical To Life,Despite Your Feeble Prayers. Albumy Catatonic Atrocity:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.