• autor: Anonim
666
Piosenki All Systems Go!: No Just Us,Motorbikes,Megans Law,Normal Doesnt Live Here Anymore,Tell Vicki,Ill Be Your Radio,Nothing At All,Cant Stop Gettin High,Vodka Sonic,All I Want,Taking Up Space,Blow It Up,Staring At The Stars,All These Things,Junk Drawer. Albumy All Systems Go!: Mon Chi Chi, Ill Be Your Radio,All Systems Go!, Untitled
Tagi: #punk #all #zdjecia #canadian #rock #indie #systems

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.