Drzewo, o które zahaczył lewym skrzydłem prezydencki Tu-154

Opublikowany 2010-04-15 18:20:15

evobrain
2585
Na zdjęciu widzimy na nim duże drzewo ścięte w połowie. Najprawdopodobniej samolot uderzył o nie lewym skrzydłem. Tu następuje odchylenie w lewo od osi lotu. "Kolizja z tak dużym drzewem, która spowodowała ścięcie dość grubego pnia musiała spowodować odchylenie toru lotu samolotu. Biorąc pod uwagę sposób rozrzucenia szczątków samolotu można przyjąć, że uderzenie nastąpiło lewym skrzydłem – stąd odchylenie toru lotu w kierunku w lewo.

Komentarze (4)


 • LUKASZ M
  2010-04-22 02:56:39
  BRAT BYŁEGO PREZYDENTA POWINIEN DOWIEDZIEć SIĘ PRAWDY I WALCZYC O PRAWDĘ. ODRAZU POWINNA BYĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO ZBADANIA WYPADKU. NACHODZI JEDNA MYŚL DOŚWIADCZENI PILOCI,ZACHWALANI I LONDOWALI W MGLE?JA MYŚLĘ,ŻE WIEDZIELI O MGLE ALE NIC NIE WIDZIELI.SKONTAKTOWALI SIĘ Z WIERZĄ KTÓRA DAWAŁA IM NAMIARY.PODANO ZŁE NAMIARY I GDY PILOT ZNIŻYŁ SIĘ DO LONDOWANIA(UFAJĄC WIERZY)ZORIĘTOWAŁ SIĘ,ŻE JEST ZA NISKO! PRÓBOWAŁ PODERWAĆ ALE BYŁO ZA PUŻNO.MYŚLAŁ PEWNIE,ŻE DRZEWA SĄ (CIENKIE)I JAKOŚ WYLĄDUJĄ I TRAFIŁ NA JEDNO (GRÓBE).PILOT ZNAŁ ROSYJSKI WIĘC NIE MA MOWY O BŁĘDZIE.ŹLE PODANO WYSOKOŚĆ SZYBKOŚĆ WIDOCZNOŚĆ. TRZEBA TO WYJASNIĆ.
 • ktos taki
  2010-04-18 23:51:57
  szkoda ze ty tam nie zdechles
 • ktoś
  2010-04-18 14:51:04
  czy to nie flaki Kaczyńskiego są na tym drzewie?
 • TiMon
  2010-04-17 19:45:55
  chyba jedno z wielu drzew

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.