Divine Pustulence koncert

Opublikowany 2010-06-21 06:50:11

Piosenki Divine Pustulence: Raped And Sacrificed To Satan, Mutilated,Columbine Massacre,She Had Evil In Her Eyes (She Had To Die), Kill Em All,Violated,Murderous Unholy Rampage,RobEm All,Rob Em All,She Died A Virgin,Skeletons In The River, Killem All, Decapitated, Rapeem All,Tortured,Shotgun Extermination, Rape Em All,Rectal Crucifixion,Reeking Adipocerous Corpses of Murdered Boys Buried in Lime,Pathological Evisceration,Citizen X Erotophonophilia,Land Of The Dead. Albumy Divine Pustulence:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.