Corazo Forln Diego Martn zdjęcia Atlético Madrid

Opublikowany 2010-01-06 05:13:51

Piłkarz Atlético Madrid. Urodzony w Montevideo, Uruguay. Data urodzenia: May 19, 1979. Narodowość: Uruguayan. Wzrost: 172cm. Waga: 75kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 7. Poprzednie kluby: Independiente > (€11m) Manchester United > Villarreal > (€21m) Atletico Madrid.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.