Canio Paolo Di gol Cisco Rome

Opublikowany 2010-01-06 04:45:07

Piłkarz Cisco Rome. Urodzony w Roma, Italy. Data urodzenia: July 09, 1968. Narodowość: Italian. Wzrost: 178cm. Waga: 72kg. Pozycja: Forward [C]. Numer na koszulce: 10. Poprzednie kluby: Lazio > Ternana > Lazio > Juventus > Napoli > Juventus > Milan > Celtic > Sheffield Wednesday > West Ham > (free) Charlton > Lazio > Cisco Rome.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.