Bruce McCulloch koncert

Opublikowany 2010-06-11 14:30:10

Piosenki Bruce McCulloch: Daddys on the Drink,Daves I Know,Lonely People,He Said,40 Housewives, She Said,Not Happy,Heroin Pig,Stalking,Al Miller,Our Love,When Youre Fat,Eraserhead,Doors,Baby Jesus (Radio),Grade 8. Albumy Bruce McCulloch: Drunk Baby Project,Shame-Based Man, [non-album tracks], Answering Machine; More Twisted Interludes (EP)

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.