BP big photo,wielki mur

Opublikowany 2010-08-05 20:28:24
werewolf836
2241
Chiny na świat dziedzictwo, Chiny Wielki Mur Wielki Mur na północ od kopalni Satoru osiem pełny obraz. Wielki Mur ma całkowitą długość 6352 km ścian w północnej jeździeckich ludzi w budynku, aby zapobiec włamań. Wybudowany ok. 700 pne w czasach starożytnych przez począwszy od bieżącego liczba wynosiła około roku 1368.

Komentarze (7)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.