Bobby Hebb koncert

Opublikowany 2010-07-07 15:05:08

  • autor: Anonim
756
Piosenki Bobby Hebb: S.S Soul Pt 1,Good Good Lovin,Sunny,Ill Be Anything For You,The Charms Of The Arms Of Love,Grin And Bear It,Love Love Love,Love,This Bird Has Flown,Ive Learned To Care,A Better Love,Different Strokes, Love,Yes or No or Maybe Not, Love,Flower,Good Morning World. Albumy Bobby Hebb: Sunny, Southern Soul, Thats All I Wanna Know, Thats All I Wanna Know

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.