BMW 850 CSi E31

Opublikowany 2011-05-11 23:35:40

bestdriver204
1577
Nieco zapomniany model chociaż sobie na taki los nie zasłużył bo to bardzo ciekawe auto równie co dzisiejsze M.Jak na początek lat 90-tych prędkość maxymalna 298 km/h jest naprawdę niezłym wynikiem.

Komentarze (1)


  • demont6666
    2011-05-14 21:31:41
    zgadzam sie auto super może gdyby troszke inaczej wyglądało było by popularniejsze bo w stajni bmw było ( dziwakiem) ale swoje potrafi 300 na budziku mało które auto potrafi

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.