Bloodhound - mandat dla ponaddźwiękowego samochodu

Opublikowany 2010-11-07 17:42:22

gbacik
859
Bloodhound to samochód, który jest przygotowywany jako najszybszy samochód świata. Twórcy pojazdu napędzanego silnikiem odrzutowych chcą, rozpędzić go do prędkości 1000 mil na godzinę (ponad 1600km/h). W czasie imprezy promocyjnej odbywającej się w Londynie, samochodem zainteresował się strażnik miejski - samochód został prawdopodobnie źle zaparkowany

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.