Billie Davis zespół

Opublikowany 2010-07-04 14:20:06

  • autor: Anonim
669
Piosenki Billie Davis: Make The Feeling Go Away,Hes The One,Angel Of The Morning,Im In Love With You,V.I.P.,Just Walk in My Shoes,Stormy,Tell Him,Darling Be Home Soon,Billy Sunshine,There Must Be A Reason,Wasnt It You,I Want You To Be My Baby,Nobodys Home To Go Home To,I Can Remember. Albumy Billie Davis: Tell Him: The Decca Years, Tell Him - The Decca Years, The Best of Billie Davis, Whatcha Gonna Do

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.