Alden Penner zdjęcia

Opublikowany 2010-05-13 19:20:08

Piosenki: The Ghost of Creaky Crater, Way Gone, Opening Door, Source Water, LEspair, Take Up Thy Pen, I Die, Hold Your Breath, (Oh Leopold) Stop Saying Things That Arent True, Dansons Notre Amour, 02 - Untitled 1, Untitled 3, Soon, i want to live, Let Me Sleep. Albumy: The Ghost of Creaky Crater 7andquot;

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.