Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Lista rozmieszczenia pasażerów samolotu Tu-154

Treść komentarza:

miras nie było presji tylko rosyjska wieża kontroli lotów popełniła błędy (lub celowo to zrobili by spowodować wypadek). podała fałszywe dane odległości od lotniska, wg ich danych samolot powinien być nad lotniskiem, a był 1050 metrów do lotniska i kilkadziesiąt metrów w bok. piloci myśleli, że są nad lotniskiem, a byli nad jarem przed lotniskiem. na wieży ustalili pułap na którym ma lecieć samolot i wypratrywać lotniska na 50 metrów.w zapisie ze skrzynki Rosjanie podali 100 metrów.Dopiero po wyborach telewizja prywatna będąca własnością grupy ITI podała info o tym fałszerstwie, chociaż na niezaleznej było to podane wcześniej (czyli było wiadomo wcześniej a ktoś od treści programowej zakazał informacji póki nie miną wybory)

Autor komentarza: Piotr

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.