Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Better on the other side ( lepiej po grugiej stronie)- The Game ft. Diddy, Chris Brown, Polow Da Don, Usher, Mario Winans

Treść komentarza:

Przykro mi Pani Jackson Gdybym tylko mógł coś zrobić by Pani ulżyć, Pani syn był naszym królem, więc nie będziemy Pani poprawiać [Corretta Scott King?], Piszę ten list do wszystkich dzieci Jacksona, Wszyscy jesteśmy dziećmi Jacksona, czas zrobić nam miejsce. [Chór] [Boys II Men] Ludzie mogą mówić o Tobie co chcą Ale my będziemy pamiętać cuda, które nam pokazałeś Przez Twoją muzykę, Twój taniec, Twoją filantropię Jesteś tym, który sprawił, że zrozumieliśmy, że jesteśmy światem [We are the Word] Jesteś tym, który pokazał nam, że możemy chodzić po księżycu [moon walk] Dałeś nam bit, dałeś nam rytm, dałeś nam duszę Poprzez nas Twoje dziedzictwo będzie żyło Nie możesz teraz się zatrzymać, nie zatrzymasz się teraz Mike Jackson [Chór]

Autor komentarza: Lanka

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.