Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Better on the other side ( lepiej po grugiej stronie)- The Game ft. Diddy, Chris Brown, Polow Da Don, Usher, Mario Winans

Treść komentarza:

Ja proponuję swoje tłumaczenie. To dodane przez kami21 nie oddaje wielu kontekstów z życia M. Jacksona - jak choćby jego pośrednictwa w sporze pomiędzy The Game a 50 Cents. [P. Diddy] Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem jak tańczysz moonwalk, I uwierzyłem, że mogę zrobić wszystko, Ty sprawiłeś, że świat zaczął tańczyć, Ty sprawiłeś, że zaczęła żyć muzyka [Chris Brown - Chór] To jest taki rodzaj piosenki, który sprawia, że płaczą aniołowie, Patrzę w niebo i zastanawiam się dlaczego? Dlaczego musiałeś odejść, odejść Wiem, że po tamtej stronie jest lepiej, Od początku byłeś wybrany Nigdy nie pozwolę Ci odejść, [The Game] Kim jest Michael Jackson, Twój Michael Jackson, Ja jestem Michael Jackson, Wszyscy jesteśmy Michaelem Jacksonem, Chyba proszę o to by wszyscy pochylili głowę przed Legendą, Nie oddychaj przez chwilę, Teraz wypuść powietrze, weź za rękę kogoś na kim ci zależy, Żebyś mógł usłyszeć moją wiadomość, moją spowiedź, Ktoś powiedział Usherowi: „widziałem moonwalk”, myślę, że młody Thriller go dotknął, jak dotknął mnie, jak dotknął ciebie, więc nieś jego dzie

Autor komentarza: Lanka

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.