ZooM - Pryzmat miłości - www.zoommusic.pl

Opublikowany 2010-11-10 14:54:45

solitudes
705
ZOOM to młody zespół. Został założony w 2008 roku, jednak artyści go tworzący nie są nowicjuszami na scenie. To cenieni muzycy sesyjni, profesjonaliści, którzy postanowili swoje dotychczasowe doświadczenia wykorzystać do stworzenia własnego, autorskiego materiału. Odwiedź stronę zespołu i posłuchaj fragmentów pozostałych utworów www.zoommusic.pl

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.