Żabson & Kizo x EL Alfa - Puerto Bounce ale to Curazao (BLEND)

Opublikowany 2022-08-24 23:19:05

VistaUpload
176
Żabson & Kizo x EL Alfa - Curazao Puerto Bounce (Blend)

Amatorski blend, jak wyszło Waszym zdaniem jak na pierwszy Nasz Blend?

Złączenie dwóch piosenek:

Żabson, Kizo, Zetha, Vladimir Cauchemar - Puerto Bounce
oraz
EL ALFA "EL JEFE" FARRUKO - CURAZAO (VIDEO OFICIAL)


Wersja BLEND jest zrobiona przeze mnie, ale utwory NIE SĄ MOJE. W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt. Nie zarabiam na tych utworach, mają one na celu promować artystę, do którego należą.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.