Z Rumi do Disneylandu

Opublikowany 2007-12-19 18:22:55
  • autor: Anonim
688
W ubiegłą sobotę 15 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbyła się wyjątkowa impreza. Ponad 2 tysiące chętnych wzięło udział w wielkim poszukiwaniu skarbów. Jednak główny zwycięzca mógł być tylko jeden.>
Tagi: #zabawy #nagrody #wycieczka #mieszkanka #poszukiwania #rumia #disneyland

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.