www.KeepVid.to--Female-Assassin-Silencer-Kim-Cattrall-2-www-cda-pl-a1c91a5fdc5d3d083fcbbdd2de68b579

Opublikowany 2022-01-13 16:25:05
  • autor: Anonim
29
Pewnego dnia gdy byłem dzieckiem w roku 2005 byłem w Sosnówce wychodzę na dwór tam widzę ciocię Agnieszkę Plutę która ma krótkie spodenki albo krótką spódniczkę, ciocia siedzi sobie na krześle. Ja podchodzę do cioci i siadam jej na kolanach, potem rozmawiam z ciocią na różne tematy. Potem ciocia Agnieszka wstaje i idzie sobie popływać, potem zaczyna się opalać. Później ja znów siadam jej na kolanach i znów rozmawiamy na różne tematy.
Tagi: #fdfdf

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.