Wiózł dzieci z promilami

Opublikowany 2007-12-11 12:23:08
  • autor: Anonim
683
Dzisiaj rano policjanci z Rumi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autokaru. 56-letni mężczyzna przewoził kilkadziesiąt dzieci ze szkoły podstawowej na basen, na którym miała się odbyć lekcja WF-u. >
Tagi: #dzieci #policja #kierowca #rumiaalkohol #karazarzuty

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.