When Greatness Reigned

Opublikowany 2007-07-27 01:31:03
arjozof
1717
Potężny ultraprawicowy hymn Wolności, Własności i Sprawiedliwości. Znajdzie się na pełnym albumie projektu WARRAHA, razem z hymnem dla Pinocheta i innych. "KVLTH KVLTHVV"
Tagi: #kapitalizm #when #kelthuz #warraha #pinochet #stachniuk #korwinmikke #upr #prawica #davila #libertarianizm #socjal #greatness #reigned

Komentarze (7)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.