Vivat - Kiedy jesteś 2009

Opublikowany 2009-07-29 13:50:36
marcineq91
1900
Vivat - Kiedy jesteś 2009 Kiedy jestem z Toba blisko ___ Kiedy jestem z Toba blisko, chciałbym oddac Tobie wszystko. czuje sie jak w siodmym niebie, kiedy widze Ciebie Chce dotykac Twego ciała, mowic Tobie: Kocham mała nie wiem co sie ze mna dzieje chyba oszaleje

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.