Villarreal podtopiony przez Londyńczyków

Opublikowany 2007-03-07 14:41:05

  • autor: Anonim
832
Kluczowa 41. minuta drugiego półfinałowego meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów przesądziła o losach spotkania Arsenal Londyn vs. Villarreal CF. Nie bez powodu zawrzało więc na Highbury, gdy Kolo Toure, po podaniu Aleksandra Hleba, pięknym wślizgiem

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.