Uszlachetniali spirytus - teraz posiedzą

Opublikowany 2007-12-15 10:23:01
  • autor: Anonim
1053
Prawie 6.000 litrów spirytusu, 3 osoby zatrzymane oraz likwidacja linii technologicznej służącej do oczyszczania skażonego spirytusu, to efekt kolejnej udanej i wspólnie zrealizowanej wczoraj akcji przez funkcjonariuszy ze słupskiego oddziału CBŚ>

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.