Ufność nie zawsze popłaca

Opublikowany 2007-10-14 22:12:54

  • autor: Anonim
837
Wczoraj Sąd w Gdyni zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres dwóch miesięcy 37-letniej Doroty T., mieszkanki Gdańska. Kobieta wykorzystując bezgraniczne zaufanie swojego szefa, oszukiwała i podrabiała podpisy, w wyniku czego przywłaszczyła ponad 300 tys. zł.>

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.