Uczniu! Na Boga! Nie pisz bloga!

Opublikowany 2007-03-07 16:55:30
andrzej_p_urbanski
610
Szkoły i uczniowie w całej Polsce przeżywają konflikty na zupełnie nowej płaszczyźnie. Są nią wszelkie formy publikacji w Internecie: strony WWW, fora dyskusyjne oraz blogi. Uczniowie mają coraz łatwiejszy, bezpłatny dostęp i często korzysta
Tagi: #forum #szkola #internet #edukacja #blog #wychowanie

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.