treat brothers vs. drive dealers feat. satory seine - addiction (original mix)

Opublikowany 2008-04-11 23:07:35

czakinsky
1551
Piękna nutka,choc wokalistka moglaby miec lepszy akcent.. ;) wycialem esencje..

Komentarze (4)


 • DISCO_GIRL
  2009-12-12 11:15:49
  Ludzie przestańcie pitolic!!! A ja doceniam Czakinsky że daje tu dobry materiał który szybciutko można przesłuchać :D a oceny mnie nie obchodzą tylko muza bo po to się tu wchodzi a nie jak do chlewu :)COOL DOWN PEOPLE :)
 • czakinsky
  2008-04-15 00:26:14
  no cóż Def - nie myślałem,że jesteś taki.. i pisać takie obraźliwe teksty bez wyjaśnienia:/:/ zero kultury i szacunku do samego siebie nawet..
 • czakinsky
  2008-04-12 00:40:45
  ha ha ha ha.. ciekawe, ktory to tak ładnie stara sie zrobic Mnie w ch.. ? ucieszyles siejuz ? nie radzisz sobie z wlasna glupota.. prymityw, haha ;) Sam sobie dodaje oceny :P:P:P hahahaha !!!!!!!!!!!
 • wypierdalaj czakinsk
  2008-04-12 00:29:33
  czakinski co najbardziej otwiera morde, sam dodaje sobie oceny..ZENADA!!! jestes zwykly frajer!!!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.