Trancemission vol. 7 mixed by Kiler aka DJ AMP

Opublikowany 2009-12-17 19:11:55

kiler2000pl
1185
Najnowsza trance'owa kompilacja, w której usłyszycie artystów takich jak: Armin Van Buuren, Cerf, Mitiska & Jaren, Matt Darey, Midway, Angelic i Sied Van Riel. Dużo wokali i balerycznych dźwięków. POLECAM!!!

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.