Trancemission 8 March 2010 mixed by Kiler aka DJ AMP

Opublikowany 2010-02-27 21:49:40

kiler2000pl
712
Witam i zapraszam do przesłuchania najnowszej odsłony Trancemission, czyli dawki potężnych dźwięków spod znaku Trance zmiksowanej przeze mnie! A usłyszymy artystów takich jak: Marcel Woods, DJ Tiesto, Blank & Jones, Aruna i innych!

Komentarze (2)


  • juleczka28
    2010-03-25 19:26:02
    Super:}
  • orchideaaa
    2010-02-28 19:47:50
    secik jest jak najbardziej w porządeczku w jednym miejscu znalazłam wiele nutek które szalenie lubię bardzo ale to bardzo mi się podoba :) wielkie dzięki za wstawkę tego secika i z niecierpliwością czekam na nową produkcje twojego wykonania ;) pozdrawiam :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.