Trancemission 3 by Kiler (June 2009)

Opublikowany 2009-06-10 17:02:11

kiler2000pl
895
Pozycja dla każdego fana muzyki Trance - od wokalnego, przez uplifting, do nu-style. A w miksie znajdziecie artystów takich jak: Gareth Emery, John O'Callaghan, Cosmic Gate, Filo & Peri, Martin Roth, Andrew Bennett, Marcel Woods i innych!!! POLECAM GORĄCO!!! Komentujcie i oceniajcie! P.S. Playlista na życzenie.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.