Trance Emotion With Dj Retro

Opublikowany 2011-01-13 17:40:17

djretro_hpu_pl
557
Trance Emotion With Dj Retro 01 Pierwsza Edycja i pierwszy udostępniony mix w stylu Trance. Godzinna podróż muzyczna która mam nadzieję porwie was w inną rzeczywistość. Set oparty na nie tylko na nowościach a także na starszych nagraniach które zasługują na wyróżnienie w moich setach. Tracklista dostępna na stronie www.djretro.hpu.pl

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.