The History Of Trance mixed by Kiler aka DJ AMP

Opublikowany 2009-12-19 12:49:17
kiler2000pl
789
Zestaw jednych z najlepszych numerów trance zmiksowanych w siedemdziesięciominutowym secie. Zapraszam na tą wyprawę w fantastyczną krainę historii trance'u. Co jakiś czas będę wypuszczał nowego seta z samą klasyką, także zapraszam do słuchania! A usłyszec można m.in.: Armina, Jose Amnesia, Delerium, Rank 1, Paula van Dyk'a, Binary Finary, Chicane i Thrillseekers.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.