Temperatura rynku nieruchomości w Warszawie

Opublikowany 2007-04-02 15:16:43
corepr
649
Na portalu Citydom24.pl została opublikowana interaktywna mapa cen mieszkań w Warszawie - ceny.citydom24.pl. Skala kolorystyczna pozwala już na pierwszy rzut oka zorientować się gdzie jest drogo, gdzie tanio, a gdzie można trafić okazję.
Tagi: #internet #nieruchomosci #automapa #targeo

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.