Tego mixa zrobiłem używając TYLKO Pythona | Muzyka Klubowa 2023 - DJ Lapifors

Opublikowany 2023-08-25 18:33:57

VistaUpload
44
Tego mixa zrobiłem używając TYLKO Pythona | Muzyka Klubowa 2023 - DJ Lapifors

Postanowiłem tym razem spróbować swoich sił w programowaniu i napisać skrypt, który zrobi seta z losowych piosenek, następnie zmontuje video i wstawi na YouTube i udało mi się ;D

Wszystko zrobiłem, od stworzenia mixa, po stworzenie grafiki, zmontowanie filmu i wstawienia na YouTube za pomocą Pythona

Kod, który napisałem do stworzenia takiego skryptu, dla ciekawskich: pastebin (.) com / 14X3HwAe

Niniejsza składanka klubowa została przygotowana przez mnie z pasji do muzyki klubowej. Zawiera ona utwory, które nie są mojego autorstwa, ale zostały dobrane i zmiksowane przez mnie, aby stworzyć najlepszą jakościowo i stylistycznie składankę klubową dla Was. Składanka ta ma na celu promowanie artystów, którzy wykonują te utwory. Nie zarabiam na nich pieniędzy, a jedynie chcę przyczynić się do rozwoju i zwiększenia ich popularności.
This club mix was prepared by me out of my passion for club music. It includes songs that are not my own, but were selected and mixed by me to create the highest quality and stylistically consistent club mix for you. The purpose of this mix is to promote the artists who perform these songs. I do not make any money from them, but only want to contribute to their development and increase their popularity.
Jeśli masz jakieś problemy z używaniem tej muzyki, skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę i rozwiążę każdy problem. Dziękujemy za słuchanie i życzymy dobrej zabawy!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.