Świnki morskie

Opublikowany 2007-09-29 21:42:49
pustula
2155
Świnki morskie to bardzo popularne zwierzęta domowe. Te przesympatyczne, małe zwierzątka idealnie nadają się do bycia domowym pupilem.>
Tagi: #forum #zwierzeta #rasy #hodowla #galeria #klatka #gryzonie #zywienie #swinkimorskie #ssm #swinkamorska #prosiaczki #cavia #porcellus #guineapig

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.